Po pożarze na Grunwaldzkiej

Dzisiaj kolejny wyjazd na pogorzelisko , usunięcie wody z piwnicy dla działań dochodzeniowych policji. W ciągu ostatnich 22 godzin wszystkie nasze podstawowe wozy podejmowały interwencje 318p71, 318p72, 318p73, 318p75 , przydaje się różnorodność pojazdów i wyposażenia

 

Related Post

POMPOWANIE JAWORNICKA Pierwszy wyjazd w tym roku naszego SRT, dzisiaj po godzinie 11stej zostaliśmy do pomocy Aquanetowi , nasze działania polegały na usunięciu wody z zala...
Wypadek Grunwaldzka Znowu działania w rejonie osiedla Kwiatowego, w deszczowe popołudnie zostaliśmy zadysponowani do wypadku na ul.Grunwaldzką na wysokości ul.Paczkowskie...
Wypadek z udziałem motocyklistów na Grunwaldzkiej... Oj to był ciężki dzień, 4 interwencje, zakończone poważnym zdarzeniem przy ulicy Grunwaldzkiej a Stokrotkowej, gdzie wypadkowi uległ motocyklista i je...
Działania na Grunwaldzkiej Dzisiaj razem SA udaliśmy się do otwarcia mieszkania w którym starsza osoba wzywała pomocy,zdarzenie miało miejsce przy ul. Grunwaldzkiej 224.  ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *