WOŚP Ławica

WOŚP 2018- wczoraj nasza jednostka na prośbę organizatorów 26 finału WOŚP, zabezpieczała teren w rejonie imprezy zorganizowanej na Ławicy i przylegającym terenie. Dzięki uprzejmości dyrekcji portu lotniczego , stacjonowaliśmy na lotnisku Ławica, tam oprócz zabezpieczenia,również przygotowaliśmy pokazy ratownicze a także zaprezentowaliśmy część naszej grupy strzelecko historycznej, prezentującej się w umundurowaniu LWP i MILICJI, wraz z naszym UAZem. Nasza obecność cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników imprezy jak i zaskoczonych pasażerów lotniska . O godzinie 15:30 mogliśmy także zaprezentować się w wejściu na żywo w jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

 

Related Post

Strażacy do boju Dzisiaj nasi druhowie kontynuowali swoją przygodę z rekonstrukcją historyczną biorąc udział w pikniku historycznym, uczestnicząc w zdjęciach na planie...
Kolejny sprzęt w naszej jednostce Dzisiaj po długim wyczekiwaniu, odebraliśmy nasz nowy nabytek, próby zdał rewelacyjnie i wkrótce dołączy do naszego sprzętu wykorzystywanego w ratowni...
Przygotowani na wszystko Kolejny sprzęt w naszej jednostce, po kilku miesiącach renowacji uruchomiliśmy kuchnie polową KP200 z 1951 roku ,jest ona nie tylko elementem wyposaże...
Sierpniowe imprezy 26 sierpnia był dla nas dużym wyzwaniem, jednego dnia mięliśmy do obsłużenia dwa wydarzenia, gdzie część druhów prezentowała sylwetki powstańców wielk...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *