WOŚP Ławica

WOŚP 2018- wczoraj nasza jednostka na prośbę organizatorów 26 finału WOŚP, zabezpieczała teren w rejonie imprezy zorganizowanej na Ławicy i przylegającym terenie. Dzięki uprzejmości dyrekcji portu lotniczego , stacjonowaliśmy na lotnisku Ławica, tam oprócz zabezpieczenia,również przygotowaliśmy pokazy ratownicze a także zaprezentowaliśmy część naszej grupy strzelecko historycznej, prezentującej się w umundurowaniu LWP i MILICJI, wraz z naszym UAZem. Nasza obecność cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników imprezy jak i zaskoczonych pasażerów lotniska . O godzinie 15:30 mogliśmy także zaprezentować się w wejściu na żywo w jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

 

Related Post

Przedświąteczna niespodzianka Dzisiaj naszą remize odwiedził Gwiazdorek i grzecznym strażakom coś zostawił ,oto co znaleźliśmy w czarnych woreczkach. Mamy nadzieję iż ich zawartość...
Mroźnie ale pracowicie Oj się działo, w sobotę od godziny 12stej zabezpieczaliśmy inscenizację historyczną na poznańskiej cytadeli, skąd udaliśmy się do Koziegłów gdzie bral...
Stan Wojenny Dzisiaj nasza sekcja historyczna , kola strzelectwa sportowego, działającego w naszej jednostce, uczestniczyła w pokazie statycznym na Cytadeli zorgan...
Mała imprezka Grill strażacki, wczorajszy wieczór zakończyliśmy wspólnym spotkaniem przy ognisku i grillu. Okazją do wspólnego świętowania było zakończenie roku szk...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *