WOŚP Ławica

WOŚP 2018- wczoraj nasza jednostka na prośbę organizatorów 26 finału WOŚP, zabezpieczała teren w rejonie imprezy zorganizowanej na Ławicy i przylegającym terenie. Dzięki uprzejmości dyrekcji portu lotniczego , stacjonowaliśmy na lotnisku Ławica, tam oprócz zabezpieczenia,również przygotowaliśmy pokazy ratownicze a także zaprezentowaliśmy część naszej grupy strzelecko historycznej, prezentującej się w umundurowaniu LWP i MILICJI, wraz z naszym UAZem. Nasza obecność cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników imprezy jak i zaskoczonych pasażerów lotniska . O godzinie 15:30 mogliśmy także zaprezentować się w wejściu na żywo w jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

 

Related Post

Kolejny sprzęt w naszej jednostce Dzisiaj po długim wyczekiwaniu, odebraliśmy nasz nowy nabytek, próby zdał rewelacyjnie i wkrótce dołączy do naszego sprzętu wykorzystywanego w ratowni...
Mała imprezka Grill strażacki, wczorajszy wieczór zakończyliśmy wspólnym spotkaniem przy ognisku i grillu. Okazją do wspólnego świętowania było zakończenie roku szk...
Strażacy do boju Dzisiaj nasi druhowie kontynuowali swoją przygodę z rekonstrukcją historyczną biorąc udział w pikniku historycznym, uczestnicząc w zdjęciach na planie...
Mroźnie ale pracowicie Oj się działo, w sobotę od godziny 12stej zabezpieczaliśmy inscenizację historyczną na poznańskiej cytadeli, skąd udaliśmy się do Koziegłów gdzie bral...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *