WOŚP Ławica

WOŚP 2018- wczoraj nasza jednostka na prośbę organizatorów 26 finału WOŚP, zabezpieczała teren w rejonie imprezy zorganizowanej na Ławicy i przylegającym terenie. Dzięki uprzejmości dyrekcji portu lotniczego , stacjonowaliśmy na lotnisku Ławica, tam oprócz zabezpieczenia,również przygotowaliśmy pokazy ratownicze a także zaprezentowaliśmy część naszej grupy strzelecko historycznej, prezentującej się w umundurowaniu LWP i MILICJI, wraz z naszym UAZem. Nasza obecność cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników imprezy jak i zaskoczonych pasażerów lotniska . O godzinie 15:30 mogliśmy także zaprezentować się w wejściu na żywo w jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *