Szkolenia z ratownictwa zwierząt

SZKOLENIA- sobotni poranek poświęciliśmy dzisiaj na szkolenia z zakresu udzielania pomocy zwierzętom domowym , zajęcia poprowadził st.asp Waldemar Prus za Szkoły Aspirantów w Poznaniu. Pomimo iż tematyka jest mało popularna , wiedza z tego zakresu również jest ważna i przydatna w naszej działalności ratowniczej. Dziękujemy naszemu wykładowcy za poświęcony czas, oraz podziękowania dla naszego druha Bartosza który na zajęcia przyprowadził swojego pupilka Lakiego

 

Related Post

Kurs sternika motorowodnego Szkoleniowy wekkend,piątek dwóch naszych druhów zdało egzamin na kursie KPP w Turawie a dzisiaj siedmiu naszych druhów zdało egzamin na patent sternik...
Ćwiczenia z ratownictwa technicznego Kolejna pożytecznie spędzona sobota , tydzień temu ćwiczenia z ratownictwa wysokościowego a dzisiaj ćwiczyliśmy ratownictwo techniczne. Podczas zajęć ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *