Szkolenia z ratownictwa zwierząt

SZKOLENIA- sobotni poranek poświęciliśmy dzisiaj na szkolenia z zakresu udzielania pomocy zwierzętom domowym , zajęcia poprowadził st.asp Waldemar Prus za Szkoły Aspirantów w Poznaniu. Pomimo iż tematyka jest mało popularna , wiedza z tego zakresu również jest ważna i przydatna w naszej działalności ratowniczej. Dziękujemy naszemu wykładowcy za poświęcony czas, oraz podziękowania dla naszego druha Bartosza który na zajęcia przyprowadził swojego pupilka Lakiego

 

Related Post

Ćwiczenia z ratownictwa technicznego Kolejna pożytecznie spędzona sobota , tydzień temu ćwiczenia z ratownictwa wysokościowego a dzisiaj ćwiczyliśmy ratownictwo techniczne. Podczas zajęć ...
Kurs sternika motorowodnego Szkoleniowy wekkend,piątek dwóch naszych druhów zdało egzamin na kursie KPP w Turawie a dzisiaj siedmiu naszych druhów zdało egzamin na patent sternik...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *