Skórzewo GAZ

Sobotni wieczór zapisał się wyjazdem na pozornie prostą akcje , która przysporzyła sporo kłopotu, rozszczelnienie instalacji gazowej w pojeździe. Wszelkie próby zabezpieczenia mogły skończyć się zapłonem, tak więc nie można było odłączyć akumulatora, otwarcie pilotem auta też mogło spowodować zaiskrzenie elektro siłowników i świateł , wybicie szyby natomiast uruchomiło by alarm który także mógł wywołać iskre.Tak więc cierpliwie z JRG4 oraz OSP Zakrzewo czekaliśmy na koniec ulatniania gazu, zabezpieczając teren w koło .Po prawie trzech godzinach, bezpiecznie udało się otworzyć i zabezpieczyć auto

 

Related Post

Malta i Skórzewo Wczoraj dzień zakończyliśmy ćwiczeniami z rat. wodnego na jeziorze Malta, a dzisiejszy poranek zaczęliśmy już od 07dmej interwencją, gdzie razem z OSP...
Wypadek Skórzewo WYPADEK! - godzinę po porannych szkoleniach, w naszej remizie załączył się alarm , zostaliśmy zadysponowani do wypadku w Skórzewie, nie spodziewaliśmy...
Ćwiczenia pożarowe W czorajszy wieczór spędziliśmy na ćwiczeniach, tematem których była z ewakuacja poszkodowanego z palącego się pomieszczenia i kanału technicznego, ...
Poranna akcja w Skórzewie Mroźny ale gorący poranek, tuż przed godziną szóstą rano, zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu na ul.Macierzankową w Skórzewie, razem z nami d...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *