Skórzewo GAZ

Sobotni wieczór zapisał się wyjazdem na pozornie prostą akcje , która przysporzyła sporo kłopotu, rozszczelnienie instalacji gazowej w pojeździe. Wszelkie próby zabezpieczenia mogły skończyć się zapłonem, tak więc nie można było odłączyć akumulatora, otwarcie pilotem auta też mogło spowodować zaiskrzenie elektro siłowników i świateł , wybicie szyby natomiast uruchomiło by alarm który także mógł wywołać iskre.Tak więc cierpliwie z JRG4 oraz OSP Zakrzewo czekaliśmy na koniec ulatniania gazu, zabezpieczając teren w koło .Po prawie trzech godzinach, bezpiecznie udało się otworzyć i zabezpieczyć auto

 

Related Post

Poranna akcja w Skórzewie Mroźny ale gorący poranek, tuż przed godziną szóstą rano, zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu na ul.Macierzankową w Skórzewie, razem z nami d...
Kolejna nawałnica Mając 4 wyjazdy w ciągu dnia, myśleliśmy że był to dla nas ciężki dzień, jednak dzisiejszy dzień chyba w pełni zasługuje na takie miano. Interwencje r...
Zalane Skórzewo Po przejściu intensywnych opadów, zalaniu uległo wiele posesji, szczególnie dużo zgłoszeń było z sąsiadującego z naszym osiedlem Skórzewa.Działania pr...
Ćwiczenia pożarowe W czorajszy wieczór spędziliśmy na ćwiczeniach, tematem których była z ewakuacja poszkodowanego z palącego się pomieszczenia i kanału technicznego, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *