Kolejna festynowa sobota

Jak widać mamy nowy wzór umundurowania koszarowego.
A tak na serio za nami kolejna pracowita sobota. Braliśmy udział w festynie szkolnym SP80 na ul. Pogodnej, skąd zadysponowano nas do zdarzenia , z którego przejechaliśmy na kolejny festyn odbywający się na Woli ul.Wigury,w którym udział brała także JRG4. Oprócz tego w tym samym czasie od rana do wieczora nasza łódź wspierała WOPR przy zabezpieczeniu regat odbywających się na Malcie. Dzisiaj także nasza grupa historyczna odtwarzająca powstańców wielkopolskich, promowała nasz nowy projekt „Wehikuł czasu -być jak powstaniec” ,który niebawem będziemy realizować dzięki „Centrum Inicjatyw Lokalnych – Regrantingowych” finansowany z budżetu Miasta Poznania

 

Related Post

Festynowy tydzień Ubiegły tydzień był dla nas ciężki pod względem dużej ilości festynów i pokazów od czwartku do niedzili braliśmy udział w 6 imprezach, byliśmy między ...
Festyn RO Junikowo i Aquanet Ciąg dalszy sztafety festynowej.W dniu wczorajszym braliśmy udział w festynie dla dzieci , który został zorganizowany przez poznański Aquanet, jak za ...
Festyn dla Filipa Kiedy poproszono nas o udział w charytatywnym festynie ,którego celem było zbieranie funduszy na pomoc dla małego Filipa, bez chwili zawahania potwier...
Dożynki Miejskie 2017 02 września w sobotnie popołudnie, kolejny rok nasza jednostka brała udział w dożynkach miejskich, które odbywały się pod palmiarnią, na naszym stoisk...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *