Kolejna festynowa sobota

Jak widać mamy nowy wzór umundurowania koszarowego.
A tak na serio za nami kolejna pracowita sobota. Braliśmy udział w festynie szkolnym SP80 na ul. Pogodnej, skąd zadysponowano nas do zdarzenia , z którego przejechaliśmy na kolejny festyn odbywający się na Woli ul.Wigury,w którym udział brała także JRG4. Oprócz tego w tym samym czasie od rana do wieczora nasza łódź wspierała WOPR przy zabezpieczeniu regat odbywających się na Malcie. Dzisiaj także nasza grupa historyczna odtwarzająca powstańców wielkopolskich, promowała nasz nowy projekt “Wehikuł czasu -być jak powstaniec” ,który niebawem będziemy realizować dzięki „Centrum Inicjatyw Lokalnych – Regrantingowych” finansowany z budżetu Miasta Poznania

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *