Pożar budynku na Grunwaldzkiej

Dzisiaj po godzinie 20stej doszło do poważnego zdarzenia przy ul. Grunwaldzkiej 160, na siódmym piętrze paliło się mieszkanie.Jedna osoba doznała poparzeń .Do zdarzenia zostaliśmy zadysponowani razem z JRG2, JRG4 i SA PSP.

 

Related Post

Pożar w Plewiskach Dzisiejszy niedzielny poranek rozpoczęty pożarowo, zostaliśmy zadysponowani do pożaru mieszkania w Plewiskach na ulicy Lubczykowej, na miejscu były ta...
Pożar Złotowska Niedzielny wieczór okazał się gorący, nie ze względu na piłkarskie emocje , czy upalną pogodę.Po godzinie 19stej zostaliśmy zadysponowani do pożaru do...
Pożar ul. Żywocicka Pożar dachu w budynku mieszkalnym,dzisiejsze działania gaśnicze z JRG2 i SA  
Pożary na ul.Dobromiejskiej i cmentarzu Junikowski... Ognisty początek miesiąca, dzisiejszy wieczór okazał się pracowity dla naszych dwóch zastępów, GCBA został zadysponowany na Strzeszyn do pożaru mieszk...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *