Pożar Złotowska

Niedzielny wieczór okazał się gorący, nie ze względu na piłkarskie emocje , czy upalną pogodę.Po godzinie 19stej zostaliśmy zadysponowani do pożaru domku letniskowego na ogródkach działkowych przy ulicy Złotowskiej. Dzięki szybkiemu przybyciu na miejsce i wsparciu JRG4 udało się opanować pożar. Oprócz strat materialnych na szczęście nikt nie ucierpiał

 

Related Post

Pożar w Plewiskach Dzisiejszy niedzielny poranek rozpoczęty pożarowo, zostaliśmy zadysponowani do pożaru mieszkania w Plewiskach na ulicy Lubczykowej, na miejscu były ta...
Pożary na ul.Dobromiejskiej i cmentarzu Junikowski... Ognisty początek miesiąca, dzisiejszy wieczór okazał się pracowity dla naszych dwóch zastępów, GCBA został zadysponowany na Strzeszyn do pożaru mieszk...
Pożar ul. Żywocicka Pożar dachu w budynku mieszkalnym,dzisiejsze działania gaśnicze z JRG2 i SA  
Pożar domu Dzisiaj w godzinach popołudniowych udaliśmy się do pożaru domu na ulicy Bukowskiej, w działaniach brały udział JRG4 oraz JRG2, po przybyciu na m...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *