Działania na ul. Dojazd

Dzisiaj nasz Jelczyk wylądował wreszcie na warsztacie , doskwiera mu choroba zwana starością , wiec co jakiś czas coś mu szwankuje, niestety nie zapowiada się szybka wymiana tego auta na nowe, więc musimy go co chwile reanimować. Wieczorem nasi druhowie mogli popracować na Bronto i drabinie przy usuwaniu os na ul. Dojazd i przy usuwaniu szerszeni na ul. Wojska Polskiego, ot dzień jak co dzień.

Related Post

Majowy pracowity wekkend Piątek i sobota pracowite 4 interwencje trzy wyjazdy na owady i pożar na ul.Cmentarnej a i niedziela zapowiada się również ciężka (duży festyn).Ale ni...
Działania na os.Kwiatowym Dwie interwencje na osiedlu Kwiatowym , wieczorem zebranie roju pszczół na Lawendowej a w nocy wyjazd do zgłoszonego pożaru na Krokusowej   ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *