Sierpniowe pożary

29 sierpnia zaczęliśmy o czwartej rano, zadysponowano naszego GCBA do pożaru starych magazynów znajdujących się przy ulicy Kolejowej w Poznaniu .Po sześciu godzinach walki z ogniem udało się opanować sytuacje. W czasie pożaru było zagrożenie przedostania się ognia na inne sąsiadujące budynki. W odległości kilkudziesięciu metrów można było znaleźć na zaparkowanych pojazdach i budynkach, kawałki spalonego drewna. Tuz po zakończonych działaniach przedysponowano nas do kolejnego zdarzenia, tym razem usuwaliśmy owady błonkoskrzydłe

 

18 sierpnia przed godziną siedemnastą zostaliśmy zadysponowani do pożaru mieszkania w Plewiskach, na miejsce udaliśmy się dwoma zastępami GLBA i GCBA, po przybyciu na miejsce okazało się iż spaleniu uległa potrawa w garnku, razem z nami działał zastęp z OSP Plewiska i dwa zastępy z SA PSP

 

Related Post

Monitoring Glaxo Po wczorajszej dostawie nowego umundurowania, dzisiaj mogliśmy wypróbować ubrania pod kontem użytkowym, wyjazd na zdarzenie w Glaxo przy ul. Grunwaldz...
Kolejny pożar na Grunwaldzkiej Wczoraj wieczorem nasz GCBA brał udział w gaszeniu baraku przy ulicy Grunwaldzkiej, jest to kolejny pożar w tym samym miejscu, dzięki szybkiej interwe...
MONITORING JELENIOGÓRSKA Dzisiaj wspólne działania z JRG2, przy ul.Jeleniogórskiej załączył się monitoring pożarowy w podziemnych garażach na osiedlu Przylesie Marcelin,na szc...
Pożar auta na Złotowskiej Drugi dzień pod rząd pożar, tym razem po godzinie 13stej zostaliśmy zadysponowani do pożaru na ulicy Złotowskiej, gdzie palił się samochód osobowy. Ws...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *