Sierpniowe pożary

29 sierpnia zaczęliśmy o czwartej rano, zadysponowano naszego GCBA do pożaru starych magazynów znajdujących się przy ulicy Kolejowej w Poznaniu .Po sześciu godzinach walki z ogniem udało się opanować sytuacje. W czasie pożaru było zagrożenie przedostania się ognia na inne sąsiadujące budynki. W odległości kilkudziesięciu metrów można było znaleźć na zaparkowanych pojazdach i budynkach, kawałki spalonego drewna. Tuz po zakończonych działaniach przedysponowano nas do kolejnego zdarzenia, tym razem usuwaliśmy owady błonkoskrzydłe

 

18 sierpnia przed godziną siedemnastą zostaliśmy zadysponowani do pożaru mieszkania w Plewiskach, na miejsce udaliśmy się dwoma zastępami GLBA i GCBA, po przybyciu na miejsce okazało się iż spaleniu uległa potrawa w garnku, razem z nami działał zastęp z OSP Plewiska i dwa zastępy z SA PSP

 

Related Post

Pożar butli z gazem Kolejny pożar- dzisiaj po godzinie 9tej rano zostaliśmy zadysponowani do pożaru butli z gazem, zdarzenie miało miejsce w Skórzewie na terenie budowy n...
Kolejny pożar na cmentarzu Po ponad miesięcznej naprawie, wczoraj do podziału wrócił nasz GCBA, a dzisiaj nasz staruszek wyjechał już do pożaru na cmentarzu Junikowskim   ...
Pożar Stokrotkowa Po pożarze domu na ulicy Stokrotkowej, kolejny wyjazd na tą ulice tym razem do pożaru samochodu.Dzisiejsze działania z JRG2  
Pożar Dziewińska Dzisiaj kolejny intensywny dzień, przed południem prowadziliśmy zajęcia o bezpiecznych wakacjach w technikum łączności, z którego wracając zostaliśmy ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *