Sierpniowe pożary

29 sierpnia zaczęliśmy o czwartej rano, zadysponowano naszego GCBA do pożaru starych magazynów znajdujących się przy ulicy Kolejowej w Poznaniu .Po sześciu godzinach walki z ogniem udało się opanować sytuacje. W czasie pożaru było zagrożenie przedostania się ognia na inne sąsiadujące budynki. W odległości kilkudziesięciu metrów można było znaleźć na zaparkowanych pojazdach i budynkach, kawałki spalonego drewna. Tuz po zakończonych działaniach przedysponowano nas do kolejnego zdarzenia, tym razem usuwaliśmy owady błonkoskrzydłe

 

18 sierpnia przed godziną siedemnastą zostaliśmy zadysponowani do pożaru mieszkania w Plewiskach, na miejsce udaliśmy się dwoma zastępami GLBA i GCBA, po przybyciu na miejsce okazało się iż spaleniu uległa potrawa w garnku, razem z nami działał zastęp z OSP Plewiska i dwa zastępy z SA PSP

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *