Sierpniowe pożary

29 sierpnia zaczęliśmy o czwartej rano, zadysponowano naszego GCBA do pożaru starych magazynów znajdujących się przy ulicy Kolejowej w Poznaniu .Po sześciu godzinach walki z ogniem udało się opanować sytuacje. W czasie pożaru było zagrożenie przedostania się ognia na inne sąsiadujące budynki. W odległości kilkudziesięciu metrów można było znaleźć na zaparkowanych pojazdach i budynkach, kawałki spalonego drewna. Tuz po zakończonych działaniach przedysponowano nas do kolejnego zdarzenia, tym razem usuwaliśmy owady błonkoskrzydłe

 

18 sierpnia przed godziną siedemnastą zostaliśmy zadysponowani do pożaru mieszkania w Plewiskach, na miejsce udaliśmy się dwoma zastępami GLBA i GCBA, po przybyciu na miejsce okazało się iż spaleniu uległa potrawa w garnku, razem z nami działał zastęp z OSP Plewiska i dwa zastępy z SA PSP

 

Related Post

Działania na os.Kwiatowym Dwie interwencje na osiedlu Kwiatowym , wieczorem zebranie roju pszczół na Lawendowej a w nocy wyjazd do zgłoszonego pożaru na Krokusowej   ...
Monitoring Glaxo Po wczorajszej dostawie nowego umundurowania, dzisiaj mogliśmy wypróbować ubrania pod kontem użytkowym, wyjazd na zdarzenie w Glaxo przy ul. Grunwaldz...
Poranna akcja w Skórzewie Mroźny ale gorący poranek, tuż przed godziną szóstą rano, zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu na ul.Macierzankową w Skórzewie, razem z nami d...
MONITORING JELENIOGÓRSKA Dzisiaj wspólne działania z JRG2, przy ul.Jeleniogórskiej załączył się monitoring pożarowy w podziemnych garażach na osiedlu Przylesie Marcelin,na szc...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *