Sierpniowe imprezy

26 sierpnia był dla nas dużym wyzwaniem, jednego dnia mięliśmy do obsłużenia dwa wydarzenia, gdzie część druhów prezentowała sylwetki powstańców wielkopolskich na Forcie 1a, a pozostali druhowie w sile trzech zastępów zabezpieczali dożynki wojewódzkie które w tym roku odbywały się na Malcie, prócz zabezpieczenia przygotowaliśmy także pokaz ratownictwa wodnego, a wieczorem z lądu i wody zabezpieczaliśmy koncert zespołu BAJM ,który zwieńczał tegoroczne dożynki. Wspólnymi siłami udało się stanąć na wysokości zadania

25 sierpnia nasza jednostka uczestniczyła w VI edycji Dni Twierdzy Poznań, oprócz zabezpieczenia imprezy na Forcie 1a, część naszych druhów działająca w naszym kole strzelecko historycznym , odtwarzała wojska wielkopolskie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *