Wehikuł czasu- być jak powstaniec

W  sobotę 13 października,odbyło się pierwsze spotkanie realizowane z projektu grantowego „Wehikuł czasu-być jak powstaniec” ,którego sfinansowano dzięki Centrum Inicjatyw Lokalnych z budżetu miasta Poznania. Uczestnicy projektu mogli zapoznać się z historią Powstania Wielkopolskiego . Zwiedzaliśmy stare koszary na Ławicy, które zostały zdobyte przez powstańców, następnie grupa udała się na Fort 1a , gdzie po zwiedzeniu historycznej fortyfikacji zakończono spotkanie ogniskiem integracyjnym. Dziękujemy uczestnikom za udział w projekcie oraz CIL za wparcie i docenienie naszej inicjatywy

 

Related Post

Strażacy do boju Dzisiaj nasi druhowie kontynuowali swoją przygodę z rekonstrukcją historyczną biorąc udział w pikniku historycznym, uczestnicząc w zdjęciach na planie...
Przygotowani na wszystko Kolejny sprzęt w naszej jednostce, po kilku miesiącach renowacji uruchomiliśmy kuchnie polową KP200 z 1951 roku ,jest ona nie tylko elementem wyposaże...
WOŚP Ławica WOŚP 2018- wczoraj nasza jednostka na prośbę organizatorów 26 finału WOŚP, zabezpieczała teren w rejonie imprezy zorganizowanej na Ławicy i przylegają...
Kolejny sprzęt w naszej jednostce Dzisiaj po długim wyczekiwaniu, odebraliśmy nasz nowy nabytek, próby zdał rewelacyjnie i wkrótce dołączy do naszego sprzętu wykorzystywanego w ratowni...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *