Wehikuł czasu- być jak powstaniec

W  sobotę 13 października,odbyło się pierwsze spotkanie realizowane z projektu grantowego „Wehikuł czasu-być jak powstaniec” ,którego sfinansowano dzięki Centrum Inicjatyw Lokalnych z budżetu miasta Poznania. Uczestnicy projektu mogli zapoznać się z historią Powstania Wielkopolskiego . Zwiedzaliśmy stare koszary na Ławicy, które zostały zdobyte przez powstańców, następnie grupa udała się na Fort 1a , gdzie po zwiedzeniu historycznej fortyfikacji zakończono spotkanie ogniskiem integracyjnym. Dziękujemy uczestnikom za udział w projekcie oraz CIL za wparcie i docenienie naszej inicjatywy

 

Related Post

Przygotowani na wszystko Kolejny sprzęt w naszej jednostce, po kilku miesiącach renowacji uruchomiliśmy kuchnie polową KP200 z 1951 roku ,jest ona nie tylko elementem wyposaże...
Mała imprezka Grill strażacki, wczorajszy wieczór zakończyliśmy wspólnym spotkaniem przy ognisku i grillu. Okazją do wspólnego świętowania było zakończenie roku szk...
Z wizytą u forciarzy Dzisiaj przedstawiciele naszej jednostki brali udział w spotkaniu noworocznym miłośników Twierdzy Poznań oprócz poczęstunku i kolęd, mogliśmy zobaczyć...
Zlot pojazdów pożarniczych Także nasza reprezentacja, brała dzisiaj udział w zlocie pojazdów pożarniczych w Strykowie, fajnie spędzony czas w gronie druhów z innych jednostek. P...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *