Pożar Skórzewo ul.Kolejowa

dzisiaj po godzinie 04 rano , zadysponowano nas do pożaru domu przy ulicy Kolejowej w Skórzewie , dzięki szybkiej akcji udało się zapobiec rozprzestrzenieniu ognia na budynek mieszkalny, spaleniu uległa tylko wiata garażowa i stojący w niej pojazd, razem z nami działały także zastępy z JRG4, JRG2, OSP Plewiska i OSP Zakrzewo

 

Related Post

Pożar Złotowska Niedzielny wieczór okazał się gorący, nie ze względu na piłkarskie emocje , czy upalną pogodę.Po godzinie 19stej zostaliśmy zadysponowani do pożaru do...
Pożar na osiedlu Bajkowym Może lata świetności ma już dawno za sobą, ale jeszcze sił mu starcza żeby wodę dowozić i służyć mieszkańcom, dzisiaj znowu nasz Jelonek w akcji, wspó...
Pożary na ul.Dobromiejskiej i cmentarzu Junikowski... Ognisty początek miesiąca, dzisiejszy wieczór okazał się pracowity dla naszych dwóch zastępów, GCBA został zadysponowany na Strzeszyn do pożaru mieszk...
Pożar w Plewiskach Dzisiejszy niedzielny poranek rozpoczęty pożarowo, zostaliśmy zadysponowani do pożaru mieszkania w Plewiskach na ulicy Lubczykowej, na miejscu były ta...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *