Przerwane ćwiczenia

Dzisiejszy dzień był zaplanowany pod kontem kontynuacji ćwiczeń z ratownictwa wysokościowego, w drodze na Fort 1a zauważyliśmy duże zadymienie przy ulicy Smoluchowskiego, tak więc udaliśmy się na rozpoznanie, jak się okazało na miejscu, paliły się zarośla i prowadzone już były działania gaśnicze, ale od ulicy Węgorka, tak więc wsparliśmy działania JRG2 zatrzymując czoło pożaru . Po wsparciu naszych działań od strony ul.Smoluchowskiego przez pozostałe zastępy JRG, udaliśmy się w miejsce docelowe ćwiczeń,gdzie przećwiczyliśmy techniki przenoszenia ładunków na wysokości.Dzień zakończyliśmy pod remizą przy strażackim gulaszu którego sami sporządziliśmy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *